SeaClima je zařízení, které Vám umožní denně si vychutnávat pravé mořské klima. Jedinečné jsou přínosy pro lidské zdraví. Technologie zahrnuje zařízení pro řízenou salinitu vzduchu (mořský vzduch) a novou generaci ionizace vzduchu.
Nacházíte se zde:   SEACLIMA O produktu Léčivé účinky SeaClima

Léčivé účinky SeaClima

Rogner Bad Blumau, 13.12.2006

Již čtyři roky poskytujeme inhalace za použití techniky SeaClima Pro Edition od firmy OxygenConcept. Inhalování za použití soli z Mrtvého moře je obzvláště účinné při léčbě akutních onemocnění dýchacích cest jako nachlazení, zápal plic nebo kašel. Nemoci pak mají lehčí průběh a příznaky se rychleji ztrácejí.

SeaClima Pro Edition se velmi dobře uplatní jako podpůrný prostředek při infekčních onemocněních plic nebo také při léčbě astmatu.

SeaClima Pro Edition také doporučujeme při léčbě lupénky a atopických ekzémů. Je to výborný doplněk k našim stávajícím terapiím.

Po aplikaci SeaClima Pro Edition nám naši hosté vždy sdělují, že se cítí svěže a odpočatě. Často vyzdvihují, že při pobytu v kabině začali odkašlávat a že se jim uvolnil nos.

S pozdravem
Dr. Dorothea Stütz
Vedoucí lékařského oddělení
Gesundheitszentrum FindeDich
Rogner Bad Blumau
A-8283 Bad Blumau 100
Tel.: +43 3383 5100 9703

Příklady účinků léčby

  • Dívce trpící silným astmatem a atopickým ekzémem jsme předepsali delší terapii v kabině SeaClima Pro Edition. Následně se její plicní i kožní problémy znatelně zredukovaly.
  • Po dechově náročné činnosti (např. hodina tělocviku) už nemusí tolik používat inhalátor. I s ohledem na její ekzém měl SeaClima Pro Edition nejlepší účinky ze všech podpůrných prostředků, které jí byly poskytnuty. Nemusí už ani v takové míře používat mast proti atopickému ekzému.
  • Novinář z Rakouska (známý jako d. Verf.) užíval SeaClima Pro Edition kvůli své akutní bronchitidě. Po skončení terapie příznaky nemoci výrazně ustoupily.
  • Ruský národní tým v lehké atletice používá SeaClima Pro Edition, aby si jeho členové upevnili zdraví a vylepšili své výkony.
  • Martin (20) z Rakouska trpí mukoviscidozou. Po jednom sezení v kabině SeaClima Pro Edition se mu nejdříve příznaky zhoršily. Ale po dalším týdnu Martinovy potíže vymizely do takové míry, že mohl zase začít pracovat.
  • Paní R. G. (Toronto, Kanada) píše: "Jen náhodou jsem se dozvěděla o možnosti sezení v kabině SeaClima Pro Edition. Byla jsem zrovna na trhu La Donna ve Vídni a byla jsem úplně vyčerpaná prací (Sales & Marketing Manager). Jen dvě sezení v kabině SeaClima Pro Edition mě znovu dodala energii a i můj zdravotní stav se výrazně zlepšil.
  • Ještě dnes užívám SeaClima Pro Edition a jsem nadšená. Žádná chřipka, žádné nachlazení a více energie než kdy jindy.
  • Moje matka měla akutní rýmu a kašel, tak jsem jí o kabině SeaClima Pro Edition řekla. Jen několik sezení a rýma se opět vrátila po kontrolu. Zmírnění jejího kašle jsme pozorovali už při druhé návštěvě.

S pozdravem

Dr. Wolfgang Kölbl
bývalý vedoucí lékařského oddělení
Gesundheitszentrum FindeDich
Rogner Bad Blumau
A-8283 Bad Blumau 100
Tel.: +43 3383 5100 9703

Schlagenbad má teď nové klima

(zpráva z novin "Main - Spitze" Rüsselheim-Raunheim 15.12.2006)

15.12.2006
Susanne Stoppelbein

SCHLAGENBAD Co mají profesionální fotbalisté z Hamburku společného s návštěvníky Schlagenbadské plovárny Aeskulap-Therme? Svůj zdravotní stav a schopnost regenerace si můžete zlepšit v kyslíkovo-solné komoře, kde jste vystaveni umělému mořskému klimatu. Tuto novou nabídku si můžete od pátku vyzkoušet ve Schlagenbadu.

Vzduch nasycený kyslíkem a solnými parami by měl pomoci při oběhu látek, odbourávání stresu a snížené koncentraci. Také uvolňuje dýchací cesty, ozdravuje pokožku a konečně podněcuje obnovu buněk.

Zatímco hamburští fotbalisté užívají po vyčerpávajícím dnu kyslíkovo-solnou terapii v "Infračervené tepelné kabině Royal", na Schlagenbadské plovárně je zřizována čistící místnost pro kabinu s mořským klimatem. Kyslík bude z místnosti filtrován speciálním přístrojem, následně obohacen na 80% a vrácen do místnosti. K tomu budou v kabině uvolňovány solné páry na bázi soli z Mrtvého moře. Barevná světla se mění od žluté přes zelenou a červenou k modré. "Měnící se světla mají účinek na tělo i duši.", vysvětluje ředitelka státních lázní Schlagenbad GmbH, Roswitha Röber. Navíc v kabině hraje relaxační hudba. V kabině je místo pro dvě osoby. Dveře jsou zhotoveny ze skla.

Tato nová nabídka bude v našem regionu jedinečná, říká Roswitha Röber se zkušenostmi z kyslíkového baru ve Frankfurtu, kde pracovala s kyslíkovými maskami. Měl by to být další stavební kámen pro image Schlagenbadu jako místa, kde se člověk může aktivně zbavit stresu.

Dvacet minut v kabině s mořským klimatem odpovídá dvouhodinové procházce po pláži, slibuje výrobce z Braunschweigu, který dodává také sportovcům z Hamburku.

Firma dokonce již dostala děkovný dopis od hráčů Bundesligy. Trenér Thomas Dolla a sportovní ředitel Dietmar Beiersdorfer vyzdvihují neobyčejné výsledky jako zvýšení tělesné výkonnosti a rychlosti regenerace. Nachlazení hráči jsou prý díky soli a kyslíku dříve uzdraveni.

RGS Nostromo

Titul   |   O produktu   |   Instalované   |   Samostatné   |   Reference   |   Kontakt

copyright © 2010 BUILDSYS, a.s. • All Rights Reserved

        mapa webu  |   doporučit tento web  |   přidat k oblíbeným